Jak odchováváme

 

Malí zrzavci budou odchováváni s námi v domě (resp. chalupě v předhůří Šumavy – přeci jen do našeho malého bytu v Praze už bychom se nevešli :- )), při příznivém počasí budou moci řádit na zahradě. Vizslátka budou mít servis nejen ze strany svojí maminy Agi, ale i paničky, která se jim bude snažit o co největší pohodlí, plné břicho a hodně zábavy. Dostane se jim kompletní veterinární péče.

Případní zájemci o štěně budou srdečně vítáni na návštěvě, kde si budou moci prohlédnout celou smečku, zeptat se na nejasnosti a samozřejmě vybrat si to své „nej“ štěňátko.  S budoucími majiteli bychom rádi zůstali v kontaktu, ať už elektronickém, tak lépe osobním. Rádi bychom naše odchovánky občas viděli a uspořádali nějakou výcvikově-zábavnou akci či procházku. 

Při odchodu do nového domova bude mít štěňátko

-         průkaz původu (pokud ne, doručíme ho poštou, co nejdříve)

-         očkovací průkaz

-         první dávku očkování, bude odčervené, tetované, čipované

-         pár nezbytností do začátku (krmivo, hračku, maminkou navoněnou deku, aby mu v novém domově nebylo první noci smutno)

-         kupní smlouvu

 

Cena štěněte

Pro mnohé zájemce, by tato položka mohla být hlavním kritériem výběru, ale prosím uvědomme si, že tato suma je opravdu jen začátek. Finanční výdaje spojené se psem jsou mnohonásobně vyšší. Jen zkuste sečíst roční výdaje na krmivo, základní vybavení, očkování a další veterinární péče, poplatek ze psa a budete přibližně na ceně štěněte, která se určitě vejde do rozmezí 10-15tis. Kč.